Jesteśmy Jednym Zespołem

Jesteśmy jednym zespołem, zdjęliśmy marynarki, bo idziemy do pracy na rzecz Gostynina, nie kandydujemy dla zaszczytów…

Myślenie naszego zespołu o tym, jak działać dla miasta i Mieszkańców:

• Zaplanowanie działań rozwojowych na kolejnych kilka lat – strategia rozwoju miasta równoległe do strategii rozwoju powiatu, plan działania i konsekwentna jej realizacja
(dziś strategii rozwoju nie ma, planu działań też nie, realizuje się przedsięwzięcia, które przegłosuje większość radnych lub które wymusi na radnych burmistrz);
• Myślenie kategoriami rozwoju regionu, a nie jedynie miasta (ścisła współpraca z gminami sąsiednimi, gminami Powiatu Gostynińskiego i Płockiego);
• Kierunki rozwoju – wypracowane we współpracy z gminami regionu (wszystkimi gminami Powiatu Gostynińskiego, ale też sąsiadującymi z Gostyninem – gminami Powiatu Płockiego czy Kutnowskiego);
• Efektywne, maksymalne wykorzystanie dotacji z dostępnych programów pomocowych – i regionalnych i krajowych, w tym realizacja projektów partnerskich;
• Realizacja inwestycji w formule PPP;
• Ścisła współpraca Burmistrza z gostynińskimi firmami;
• Otwarcie urzędu na współpracę z organizacjami pozarządowymi;
• Realizacja większej ilości zadań publicznych przez organizacje pozarządowe;
• Klauzule społeczne w przetargach ogłaszanych przez Urząd Miasta;
• Urząd przyjazdy dla Mieszkańca – nowa jakość obsługi w Urzędzie Miasta.

Zapraszamy na wybory 21 października.
To Mieszkańcy zdecydują o przyszłości Gostynina.

Pozdrawiamy,
Mariola Józwiak-Węclewska
Kandydatka na Burmistrza Miasta Gostynina
Komitet Wyborczy PSL

Kandydaci do Rady Miejskiej w Gostyninie- Komitet Wyborczy PSL:

Okręg nr 1 (ulice: Bierzewicka, Brzozowa, Ignacego Krasickiego, Łąkowa, Płocka, Przemysłowa, Sportowa, Ziejkowa, Zielona) – Przemysław Żydowo (bezpartyjny)
Przemek Żydowo

Okręg nr 2 (ulice: Aleja Księdza Jerzego Popiełuszki, Gen. Józefa Bema, Jana Pawła II ) – Daniel Przygoda (bezpartyjny)
Przygoda Daniel

Okręg nr 3 (ulice: Adama Mickiewicza, Gliniana, Juliusza Słowackiego, Krótka, Mazowiecka, Nowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Wiosenna) – Piotr Śniechowski (bezpartyjny)
Piotr Śniechowski

Okręg nr 4 (ulice: Andrzeja Czapskiego, Andrzeja Małkowskiego, Gen. Marii Wittek, Honorowych Dawców Krwi, Hubalczyków, Kolejowa, Kraśnica, Ks. Józefa Gerwatowskiego) – Grzegorz Jakubczak (bezpartyjny)
Grzegorz Jakubczak

Okręg nr 5 (ulice: Floriańska, kard. Stefana Wyszyńskiego, Solidarności, Wacława Kujawy, Wojska Polskiego (do numeru 30) – Wiesława Radecka (bezpartyjna)
Wiesława Radecka

Okręg nr 6 (ulice: Armii Krajowej, Jana Kilińskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Józefa Ozdowskiego, Langenfeld, Mikołaja Reja, Spółdzielcza, Zofii Nałkowskiej) – Katarzyna Biegańska (PSL)
Katarzyna Biegańska

Okręg nr 7 nie wystawiliśmy swojego kandydata na radnego, bo popieramy obecną radną z tego okręgu p. Urszulę Pieniążek, która w naszej ocenie bardzo dobrze pracuje na rzecz mieszkańców swojego okręgu
Urszula Pieniążek

Okręg nr 8 (ulice: Aleja Stanisława Mikołajczyka, Browarna, Dybanka, Górna, Kościelna, Kwiatowa, Parkowa, Rynek, Stodólna, Termalna, Zamkowa, Ziemowita, Żabia) – Witold Modrzejewski (bezpartyjny)
Witold Modrzejewski

Okręg nr 9 (ulice: 3 Maja, Ogrodowa, Tadeusza Kościuszki) – Katarzyna Ciećwierz (bezpartyjna)
Katarzyna Ciećwierz

Okręg nr 10 (ulice: Legionów Polskich, Romana Dmowskiego, Wojska Polskiego (od numeru 31) – Janusz Karasek (bezpartyjny)
Janusz Karasek

Okręg nr 11 (ulice: Gościnna, Sąsiedzka, Wspólna, Zakładowa) – Cezary Durma (bezpartyjny)
Cezary Durma

Okręg nr 12 (ulice: Działkowa, Fryderyka Chopina, Kutnowska, Polna, Stanisława Moniuszki, Władysława Broniewskiego, Wrzosowa) – Arkadiusz Szulczewski (bezpartyjny)
Arkadiusz Szulczewski

Okręg nr 13 (ulice: Cypriana Kamila Norwida, Henryka Sienkiewicza, Jana Marcinkowskiego, Jasna, Kolonia, Mikołaja Kopernika, Polskiego Czerwonego Krzyża, Sosnowa, Świerkowa, Zacisze) – Robert Górski (bezpartyjny)
Robert Górski

Okręg nr 14 (ulice: Akacjowa, Bolesława Prusa, Jaśminowa, Kasztanowa, Klonowa, Krzysztofa Szydłowieckiego, Leśna, Lipowa, Marii Konopnickiej, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Fabiszewskiego, Stefana Żeromskiego, Wesoła, Wierzbowa, Żytnia) – Agnieszka Brzezińska (bezpartyjna)
Agnieszka Brzezińska

Okręg nr 15 (ulice: 18 Stycznia, Eugeniusza Wilczkowskiego, Jana Kochanowskiego, Kazimierza Jagiellończyka, Mieczysława Święcickiego, Osada Drzewce, Piaskowa, Witolda Sadownika, Ppłk. Zygmunta Kostkiewicza, Zalesie) – Monika Górska (bezpartyjna)
Monika Górska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *