Kolejne pozyskane pieniądze dla miasta!!!

Będzie oświetlenie nad Zalewem Piechota, mini park linowy i międzypokoleniowe miejsce spotkań! Pozyskane dotacje – łącznie 184 517 zł!

W sierpniu opracowałam wnioski o dofinansowanie do Lokalnej Grupy Działania „Aktywni Razem”, a wczoraj przyszły dobre wieści, że mamy przyznane dofinansowanie na realizację projektów:
• „Promocja i zastosowanie odnawialnych i ekologicznych źródeł energii poprzez zakup i montaż lamp solarnych nad Zalewem Piechota”; dotacja: 48 830 zł; Wnioskodawca: Stowarzyszenie Miłośników Zalewu Piechota;
• „Mini park linowy na osiedlu Wojska Polskiego w Gostyninie”; dotacja: 100 000 zł; Wnioskodawca: Stowarzyszenie GCR;
• „Międzypokoleniowe miejsce spotkań na osiedlu Stodólna w Gostyninie”; dotacja: 35 687 zł; Wnioskodawca: Gostynińska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Udało się więc łącznie pozyskać 184 517 zł dotacji!

Dzięki pozyskanym dotacjom Zalew Piechota będzie oświetlony.

Na osiedlu Dmowskiego (przy ul. Wojska Polskiego; na terenie obecnego placu zabaw – tego z górką;) – obok Przedszkola nr 2) powstanie mini park linowy. Koncepcję opracowała Małgorzata Zielińska. Sami zobaczcie, jak będzie pięknie.

Swoje wyjątkowe międzypokoleniowe miejsce spotkań zyskają też mieszkańcy osiedla Stodólna, którzy już w ubiegłym roku zwracali się z prośbą do Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowe o powstanie siłowni plenerowej i strefy relaksu. Dzięki pozyskanej dotacji takie miejsce powstanie.

Dziękuję za współpracę – Stowarzyszenie Miłośników Zalewu Piechota i Gostynińska Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Warto łączyć siły, warto pracować na rzecz Mieszkańców, warto pozyskiwać zewnętrzne środki na rozwój, bo Gostynin jest najważniejszy i za jakiś czas Gostynin to będzie miasto światła;) w wielu aspektach… Ja w to wierzę!

Mariola Józwiak – Węclewska
Kandydat na Burmistrza Miasta Gostynina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *